KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12444009

nr 1244 4009

Karl Gustaf KG Nilson

(f. 1942), Sverige

Oljemålning, Kub. Signerad, daterad -71. Olja på duk, 32x32 cm

Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.

Utrop:

5.000 kr

Såld:

5.200 kr

måndag 25 mars 2019
kl 20:12:12

  • Klassiska
  • 25 mar

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Karl Gustaf KG Nilson

Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson